REGLAMIN SERWERA

NA SERWERZE ANGULAROWO.PL nie wolno::

  1. Obrażać, nawoływać do nienawiści, przeklinać.

  2. Poruszać tematów erotycznych, rasistowskich, wulgarnych oraz wszelkich innych powszechnie uznawanych za nieodpowiednie

  3. Podszywać się pod inne osoby. (Niedozwolone jest używanie czyjegoś nicku, ale skin jak najbardziej o ile nie próbujesz wmówić innym że jesteś daną osobą.)

  4. Pisać w innym języku niż Polski. Jest to Polski serwer dla Polaków i chcemy, aby każdy z graczy siebie rozumiał. Jednak możesz napisać skrót po angielsku, nazwe piosenki czy kawałek cytatu. Wszystko z rozsądkiem!

  5. Używać cheatów, skryptów, i wszelkich innych programów które ułatwiają grę i szkodzą innym. Dozwolone jest jednak używanie nieszkodliwych modów takie jak optifine, minimapa itp.

  6. Zachowyawć się niekulturalnie. Kładziemy bardzo duży nacisk na kulturę na serwerze, jeżeli jesteś osobą toksyczną lub po prostu lubisz przeklinać wiedz, że nie zagościsz u nas zbyt długo.

  7. Tworzyć więcej niż jedno konto na serwerze tzw. "MULTIKONTO"

  8. Używać symboli, emotikon (z wyjątkiem rang z taką możliwością)

  9. Oszukiwać innych, wprowadzać celowo w błąd.

  10. Zaśmiecać czat (spam, flood)

  11. Wykorzystywać błędy serwera/gry

  Jeżeli Administracja cię o coś prosi - wykonaj to, inaczej możesz zostać ukarany.

  Nakładając wszelkie kary Administracja kieruje się dobrem serwera oraz ogółu graczy.

  Pamiętaj! Jest to tylko podstawa do wymiaru kar, abyś wiedział mniej więcej co możesz a czego nie możesz robić. Administracja ma prawo ukarać gracza za powód niewymieniony w regulaminie (ban,kick,ostrzeżenie,wyciszenie)

  Nasz serwer może zbierać informacje takie jak np Adres ip w celu identyfikacji użytkowników i ewentuwalnych blokad kont. Grając na naszym serwerze zgadzasz się na zbieranie takich informacji.

  REGULAMIN ZAKUPU USLUG

  ☝ Zakupy na naszej stronie nie podlegają zwrotowi - zastanów się zanim dokonasz zakupu!

  ≣≣≣≣≣≣≣≣≣≣≣≣≣≣≣≣≣≣≣≣≣≣≣≣≣≣≣≣≣

  Blokada konta w grze poprzez złamanie regulaminu/działanie na szkodę serwera lub graczy nie upoważnia do składania reklamacji w celu zwrotu poniesionych kosztów.

  Angularowo.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju błędne transakcje wynikające z błędu użytkownika (Na przykład zła treść lub numer SMS).

  Obsługę techniczną związaną z SMS Premium, sprawuje firma RPDP, 02-143 Warszawa, Żwirki i Wigury 3/10, NIP 1172105129.

  Usługa dostępna jest dla sieci Orange, T-Mobile, Plus, Play, Sferia, Cyfrowy Polsat oraz wszystkich sieci wirtualnych MVNO (np. GaduAir, mBank mobile, Aster).

  PRZEDMIOTY oraz TOKENY

  Waluta serwerowa (Tokeny) dodawane są do konta gracza.

  1. Gracz ma czas na wykorzystanie zakupionych przedmiotów/tokenów do następnej edycji serwerowej (Czym jest edycja czytaj niżej)

  2. "TOKENY" trafiają do ekwipunku po zakupieniu usługi. Trzeba być na serwerze!

  RANGI

  Rangi zakupujesz na podaną ilość dni. Czas rangi może ulec zmianie w przypadku:

  1. Nagłego zakonczenia działania serwera (Anulowania projektu Angularowo.pl, przerwanie działania serwera dłużej niż tydzień)<-- Nie dotyczy to prac technicznych.

  2. Zmiany edycji serwera(Czytaj niżej).

  3. Zablokowania konta gracza którego powodem było złamanie regulaminu lub negatywny wpływ na działanie serwera/graczy.

  ▶ Czym jest nowa edycja? ◀

  ✶ Nowa edycja jest przywróceniem serwera do pierwotnego stanu (Zwykle dodając nową zawartość).

  ✶ Wiąże się to z utratą wszystkich, budowli, statystyk, kont, monet(tokeny) serwerowych i wszystkich innych danych zawartych na serwerze gry Minecraft.

  ✶ Nowa edycja odbywa się około co 6 miesięcy od daty startu poprzedniego sezonu (czytaj edycji) ale głównie jest zależna od średniej ilości graczy na serwerze Angularowo.pl

  ▶ Problem z płatnością? ◀

  Jeżeli masz jakikolwiek problem z płatnością napisz na nasz e-mail lub fanpage, pomożemy jak najszybciej!

  Kupujący zgadza się na uzyskanie dostępu do produktu cyfrowego już teraz oraz jest świadomy, że natychmiastowe skorzystanie z produktu oznacza utratę prawa do odstąpienia od umowy ze Sprzedającym oraz z jego Dostawcą.

  REGULAMIN ORAZ REKLAMACJE

  Regulamin korzystania z RushPay: Regulamin
  Składanie reklamacji: Reklamacje

  Strona pod adresem www.sklep-minecraft.pl/angularowo może zbierać/przechowywać dane o użytkowniku (ip oraz adres e-mail w przypadku rejestracji) w celu wysokiej jakości usług.

  Zostając na stronie akceptujesz regulamin

  angularowo@gmail.com

  Głównym Administratorem "Angularowo.pl" jest Arkadiusz Kowalski prowadzący działalność gospodarczą o numerze nip: 8531525521